Ebook zdarma

.

„... Pokud opravdu chceme žít své dny spokojeně, dřív nebo později přijde chvíle, kdy sebereme sílu a pokusíme se něco změnit. Začneme dělat alespoň nějaké krůčky k tomu, abychom se cítili lépe. Abychom uměli tyto vypjaté situace zvládat líp. Tak jsem se do toho po malých krůčcích pustila i já. Začala se mi vracet naděje. Pomaličku jsem se začala i já sama cítit lépe. Vím dobře, jaký vliv na naši psychiku stres dokáže mít, ráda bych se s vámi proto o jednotlivé krůčky podělila.

Pokud jste doufali, že v tomto ebooku najdete nějaký univerzální, snadno aplikovatelný a rychle účinkující návod, musím vás zklamat. Určitý návod na následujících stránkách sice najdete, předám vám rady, které fungovaly mně, nebo by mohly fungovat vám. Ale chce to odhodlání, vytrvalost, trpělivost. Pokud jste ovšem připraveni převzít zodpovědnost, srdečně vás zvu k přečtení následujících stránek!“

Tímto úryvkem jsem Vás buďto hned z kraje vyděsila, nebo nalákala dozvědět se víc. Patříte-li do druhé skupiny, směle klikněte na červené tlačítko.